Британка знайшла незвичайний спосіб покарати чоловіка за незліченні зради

Сегодня
Британка знайшла незвичайний спосіб покарати чоловіка за незліченні зради

56-річна британка Дебора Аддамс почала мстити колишньому чоловікові після того, як дізналася про його множинні зради, пише Daily Mail.

Дебора Аддамс з містечка Уітстейбл (графство Кент) запідозрила недобре, коли побачила рахунки на кредитці з розташованих поруч готелів. Пізніше вона виявила на комп'ютері якусь секретну папку, і з'ясувала, що її чоловік Джофрі Мілкрістон, з яким вона прожила 11 років, за половину їх спільного життя переспав з 200 повіями.

Незважаючи на триваючий в той момент шлюборозлучний процес, жінка почала буквально тероризувати чоловіка. За два місяці вона атакувала його півтора тисячами SMS непристойного змісту, зокрема, її цікавило, чому він "дозволив повії використовувати одну зі своїх секс-іграшок". Крім того, вона відправила колезі чоловіка лист, до якого був прикріплене фото її чоловіка в оголеному вигляді, супроводжуване невтішними коментарями.

Кульмінацією переслідування стало закидання чоловіка собачими фекаліями, після чого чоловік звернувся в суд, який заборонив Аддамс наближатися до своєї жертви, зобов'язав її відпрацювати 150 годин громадських робіт, а також виплатити штраф в 850 фунтів. Коментуючи вердикт, вона заявила, що якби хотіла заподіяти біль чоловікові, то "відрізала б його геніталії і носила їх як сережки".

Нагадаємо, раніше ми писали, що 20-річна студентка з Амстердама знайшла хороший спосіб поквитатися з хлопцями, які чіпляються до неї на вулиці.

Крім цього, сайт "Сегодня" писав про 31-річну американку, яка померла через бажання стати другою Кім Кардашьян.

Нещодавно повідомлялося також про те, що гаряча "зірка мережі" зайнялася сексом, забувши про включену камеру.