Шість жінок звинуватили Буша-старшого в неналежній поведінці

Гордон 3
Шість жінок звинуватили Буша-старшого в неналежній поведінці

Дочка співробітника ЦРУ Рослін Корріган розповіла, що 41-й президент США Джордж Буш-старший схопив її за сідниці, коли дівчині було 16 років. Про це Корріган розповіла в інтерв'ю журналу Time.

Інцидент стався у 2003 році в Техасі в офісі ЦРУ, де її батько брав участь у заході за участю президента, під час спільного фотографування. Бушу-старшому тоді було 79 років, уточнює видання.

"Моя перша реакція була абсолютним жахом. Я дійсно була розгублена... Що підліток скаже екс-президенту США? Типу, гей, чуваче, ти не повинен чіпати мене", – зазначила дівчина.

В офісі Буша-старшого вже заявили, що екс-президент не хотів нікому заподіяти шкоди і просить вибачення в усіх, кого міг образити.

Раніше ще п'ять жінок звинуватили Буша-старшого в неналежній поведінці. Серед них актриси Джордана Грольнік і Гізер Лінд, письменниця Крістіна Бейкер Клін, політик Аманда Стейплс і журналістка Ліз Аллен. За їхніми словами, екс-президент дозволяв собі чіпати їх під час спільних фотографій.

На початку жовтня газета The New York Times опублікувала розслідування про сексуальні домагання голлівудського продюсера Гарві Вайнштейна щодо актрис і підлеглих, які, за даними видання, тривали протягом кількох десятків років.

Актриси Анджеліна Джолі, Гвінет Пелтроу, Кара Делевінь, Азія Ардженто, Ешлі Джадд, Роуз Макгоун, Люсія Столлер, Міра Сорвіно, Розанна Аркетт заявили про те, що знали або самі зіткнулися із сексуальними домаганнями з боку Вайнштейна. За даними CNN, кількість жінок, які звинувачують продюсера в домаганнях, сягла 40.

Після цього американський актор Ентоні Репп, мексиканський актор Роберто Кавазос, британський бармен Деніел Біл та американський режисер Тоні Монтана заявили про сексуальні домагання з боку актора Кевіна Спейсі. Також девятеро колег актора по зйомках у серіалі "Картковий будинок" повідомили, що він зробив знімальний процес "токсичним" і поводився як "хижак".

Також про домагання заявив охоронець співачки Мерайї Кері Майкл Анелло. За його словами, вона навмисно з'являлася перед ним у розхристаному прозорому пеньюарі.

У секс-скандали потрапили й інші політики, спортсмени, діячі культури.