Похорон під Франківським судом Львова: учасники АТО у труні поховали «золоту» корупцію (ФОТО)

ВГОЛОС 3
Похорон під Франківським судом Львова: учасники АТО у труні поховали «золоту» корупцію (ФОТО)

Сьогодні, 18 липня, учасники АТО організували акцію протесту під Франківським райсудом м. Львова, розпочавши цим рух «Стоп корупції в судах».

Як інформує кореспондент «Вголосу», протестувальники розіграли театральне дійство під адмінбудівлею – обклали її похоронними вінками та вимагали, аби звідти вийшла корупція.

Під час сценки імпровізований суддя легкої поведінки погрожував активістам та закликав повертатися в АТО. Згодом отримав вінниками «на горіхи» від АТОвців та відрікся від корупції. Після цього учасники акції, які також принесли труну, поховали у ній прояви корупції у вигляді золотого унітазу, перед цим притрусивши її доларами, і траурною процесією відправили її в останню путь.

Розмістили похоронні вінки і біля кабінету одного із суддів – Богдана Лозинського.

Один із організаторів акції, представник Спілки учасників АТО Олег Дудок, розповів: «Розгляд справ у цьому суді розслідують більше року через те, напевно, що ніхто не несе грошей. Тому ми вирішили розпочали таку акцію під цим судом, – зазначив він. – Загалом на наших побратимів по всій Україні виносять незрозумілі рішення. До прикладу, одного засудили на 4 роки тільки за те, що він запізнився в розташування своєї частини».

Голова ГО «Розвиток громади» Марія Вагіла додала: «Наша організація сьогодні підтримала акцію. Це театралізоване дійство має на меті привернути увагу громадськості до діяльності судів. Вони можуть роками затягувати кримінальні справи, діють в певних інтересах, залежні політично, приймають рішення спільно. Люди роками ходять у суди, аби вирішити якісь питання. До прикладу, показовою є справа, яку веде суддя Лозинський. Він протягом 5 років розглядає справу людини, котру підозрюють у вбивстві».

«Вголос»