Печерський райсуд переніс розгляд справи Ляшка на 21 липня

Дзеркало Тижня 1
Печерський райсуд переніс розгляд справи Ляшка на 21 липня

Главу РПЛ звинувачують у поєднанні депутатської діяльності з керівництвом газети "Політика".

Печерський райсуд Києва переніс розгляд справи про суміщення головою парламентської фракції РПЛ Олегом Ляшком депутатства і керівництва газетою "Політика" на п'ятницю, 21 липня, про що повідомив сам депутат після засідання.

Початок засідання було заплановано на 10:00. На ньому повинні були заслухати пояснення керівника правління ЗАТ "Редакція газети "Політика" Олега Мікляєва, передають "Українські новини".

Ляшко заявив про те, що у 2006 році він передав компанію в управління Мікляєву.

Читайте також: Ляшко влаштував сварку з Холодницким у його офісі

Як повідомлялося, сьогодні під Печерським судом сталася сутичка між депутатами від Радикальної партії Ігорем Мосійчуком та від "Блоку Петра Порошенка" Сергієм Капліним.

У червні Національне агентство по запобіганню корупції звернулося з клопотанням до Печерського райсуду Києва щодо штрафування голови парламентської фракції РПЛ Олега Ляшка на суму від 6,8 до 11,9 тис грн за поєднання депутатської діяльності з керівництвом ЗАТ "Редакція газети "Політика", а також за дачу завідомо неправдивих пояснень.

Нагадаємо, що 25 квітня глава парламентської фракції "Радикальної партії" Олега Ляшка протягом чотирьох годин допитували в НАБУ як свідка в рамках кримінального провадження про його можливе незаконне збагачення.

Раніше ЗМІ повідомляли про те, що за минулий рік лідер Радикальної партії Олег Ляшко та його фактична дружина Росіта Сайранен придбали нерухомості приблизно на 20 млн грн, офіційно не маючи в своєму розпорядженні жодного бізнесу. Лідер РПЛ, при цьому, може бути причетний до тендерних махінацій при закупівлі за державні кошти пожежної техніки.

За матеріалами: Українські новини / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter