У Херсоні димів вокзал

Сегодня 2
У Херсоні димів вокзал

Жителів Херсона у вихідні налякав дим на міському автовокзалі. Його співробітники повідомили про сильне задимлення на третьому поверсі, після чого на місце прибули п'ять пожежно-рятувальних відділень.

"Виявилося, що причиною сильного задимлення було коротке замикання в побутовому приміщенні на третьому поверсі будівлі, – розповіли в прес-службі ДСНС в Херсонській області.

Після того, як задимлене приміщення провітрили, а переляканих пасажирів заспокоїли, рятувальники нагадали місцевим співробітникам про дотримання правил пожежної безпеки.

Раніше повідомлялося, що в неділю, 12 листопада, в пожежах загинули відразу семеро українців, а з початку року вогонь забрав життя 1322 осіб. Про це повідомили в прес-службі ДСНС.

"Добова статистика вражає числом громадян, загиблих і постраждалих в побутових пожежах. Знову 7 загиблих на пожежах, і це при відносно невеликому числі загорянь в житловому секторі за 12 листопада – 71 випадок. У той же час, травми різного ступеня тяжкості отримали ще 2 людини , а 6-х вдалося врятувати ", – йдеться в заяві.