Комітет по боротьбі з корупцією приступив до розгляду питання про тиск на НАЗК

АСН
Комітет по боротьбі з корупцією приступив до розгляду питання про тиск на НАЗК
Комітет по боротьбі з корупцією приступив до розгляду питання про тиск на НАЗК

Соломатіна передала до Комітету по боротьбі з корупцією всі факти щодо тиску на НАЗК. Про це засіданні Комітету з питань запобігання корупції заявив його член та та нардеп Віктор Чумак, передає кореспондент АСН. 

"Пані Соломатіна передала мені вчора довідку... Я вже зробив аналіз та можу сказати про наявність фактів порушення законодавства представниками органів влади. Це дуже важливе питання та стосується довіри до антикорупційних органів", - сказав Чумак.

Депутат запропонував перенести питання щодо заслуховування пані Соломатіноі з 39 місця на перше в порядку денному.  Нагадаємо, вчора голова комітету Єгор Соболєв наголосив: "Заява керівниці департаменту фінансового контролю Національної агенціі з запобігання корупції Ганни Соломатіної, яка була зроблена в перерві засідання Ради, що її змушували фальсифікувати перевірки е-декларацій, і що в цьому брала участь Адміністрація Президента, потребують ретельного розслідування", - заявив він з трибуни парламенту в оточенні нардепів-членів Комітету та частини депутатів "Самопоміч". 

Соболєв наголосив, що, як голова парламентського комітету з протидії корупції, вже запросив пані Соломатіну розповісти про факти зловживань. "Ми маємо обов'язок від імені суспільства контролювати виконання закону Про запобігання корупції", - сказав він. 

Також читайте наші найцікавіші новини у ASN Telegram, Facebook та Twitter