Порошенко: Народ "розкусив" "гоп-компанію", профінансовану з Москви (Відео)

5 канал
Порошенко: Народ

На ситуацію із обвинуваченнями Міхеіла Саакашвілі та силовим спротивом його прибічників правоохоронцям, який відбувся напередодні, відреагував Президент України Петро Порошенко. Глава держави під час робочої поїздки до Львова висловив переконання, що організатори і провокатори сутичок жадали кровопролиття. Втім, вітчизняним правоохоронцям вдалося запобігти цьому "сценарію Москви".

"В Москві не шкодують сил… Та й грошей у них кури не клюють – і прізвища тут ні до чого", – заявив Президент та додав: "Але те, що вчора побачила і почула вся країна, приголомшило і шокувало всіх. Звичайно, дякую Службі безпеки та Генеральній прокуратурі України за професійну роботу із захисту національних інтересів та державності. Але, що радує – що український народ, ще до наших силовиків, профінансовану з Москви гоп-компанію розкусив ще раніше, і тому проігнорував той табір під Верховною Радою".

При цьому Порошенко наголосив: "І Президент, і уряд, звичайно ж, поважають право людей на мирний протест. Надзвичайно важливо, щоб це право людей було захищено. І ми це демонстрували протягом останніх тижнів, хоча організатори насправді жадали крові й всіляко провокували силовиків".

Дивіться також фотогалерею: