Активісту Балуху висунули нове обвинувачення в окупованому Криму

Канал 24 1
Активісту Балуху висунули нове обвинувачення в окупованому Криму

Про це повідомляє "Кримська правозахисна група" з посиланням на адвокатів.

Читайте також: 100% брехливі обвинувачення, – мати українського політв'язня жорстко звернулася до Путіна

"За інформацією адвокатів, 6 грудня Володимиру Балуху вручили постанову про притягнення як обвинуваченого за ч. 2 ст. 321 КК РФ (дезорганізація діяльності установ, що забезпечують ізоляцію від суспільства). Звинувачення висунуто в рамках кримінальної справи, порушеної під час утримання активіста в СІЗО Сімферополя. Раніше у цій справі Володимира звинувачували за ст. 318 КК РФ (застосування насильства відносно представника влади)", – йдеться в повідомленні організації.

Постанову про притягнення в якості сторони обвинувачення виніс "слідчий" Роздольненського міжрайонного слідчого відділу Головного слідчого управління СК РФ по Криму Бондаренко Н.С.

Зазначається, що заміна статті в обвинуваченні веде до більш серйозних наслідків для політв'язня.

"Імовірність того, що в рамках цієї кримінальної справи його знову відправлять в СІЗО, досить велика", – стверджують експерти "Кримської правозахисної групи".

Нагадаємо, підконтрольний Росії Роздольненський районний суд в анексованому Криму змінив українському активісту Володимиру Балуху міру запобіжного заходу з тримання в слідчому ізоляторі на домашній арешт.