Стало відомо, чому бойовики тікають з Донбасу

Сегодня
Стало відомо, чому бойовики тікають з Донбасу

Бойовики відчувають гостру нестачу особового складу. Про це розповів координатор групи експертів "Інформаційний спротив" Дмитро Тимчук.

За його словами, однією з основних причин стало розчарування в політиці, що проводиться керівництва т.зв. "ДНР" і РФ.

"Адже по суті нічого з обіцяного фактично так і не втілилася в реальності – не тільки не відбулося входження до складу РФ, але і не налагоджені тісні економічні та політичні взаємини, а доля жителів невизнаних Придністров'я чи Абхазії для багатьох не представляється привабливою", – пояснив Тимчук.

Крім того, додав він, частими є випадки дезертирства в зв'язку зі ставленням командування до особового складу, поборами з заробітної плати, відсутністю постачання і звільнень.

"Існуючий штат і новобранці, як мінімум на 60% складаються з соціально неблагополучних елементів, яким більше нікуди влаштуватися на роботу. Основна причина в тому, що військкомати і військові підрозділи через катастрофічний брак особового складу, беруть осіб із судимістю, наркоманів, алкоголіків, з психічними і фізіологічними відхиленнями, які не можуть знайти роботу", – додав координатор ІС.

Також рядові бойовики змушені купувати бронежилети за свій рахунок.

Нагадаємо, раніше Німеччина і США досягли консенсусу з миротворцями на Донбасі.

Детальніше читайте на сайті "Сегодня" в матеріалі "Результати і плани української армії: вражаючі цифри".