Угорсько-український скандал, Сущенко дозволять зустріч з родиною. Головне за день

Гордон
Угорсько-український скандал, Сущенко дозволять зустріч з родиною. Головне за день

Прапор Угорщини в Берегові

Угорське МЗС вимагає від України реакції на інцидент, який стався 12 листопада в місті Берегові Закарпатської області, де націоналісти зірвали з мерії угорський прапор.

Крим у The New York Times

Міністерство закордонних справ України має намір звернутися в американську газету The New York Times у зв'язку з публікацією карти із зображенням анексованого Росією Криму як спірної території.

Вибухівка в Києві

Затриманим у Києві 12 листопада чоловікам, у багажнику автомобіля яких було 6,5 кг вибухівки та 10 детонаторів, оголосили про підозру у незаконному придбанні та зберіганні вогнепальної зброї. У поліції розповіли, що підозрювані прибули із Закарпатської області.

Відомо, що вони деякий час перебували в наметовому таборі, який протестувальники розбили біля Верховної Ради, але їх звідти вигнали.

Онищенко в Іспанії

Нардеп-утікач Олександр Онищенко заявив, що суд в Іспанії відмовив у його арешті й екстрадиції в Україну.

Волкер і Сурков у Белграді

Помічник президента РФ Владислав Сурков і спеціальний представник Державного департаменту США з питань України Курт Волкер зустрілися в столиці Сербії. Про результати переговорів інформації до моменту підготовки дайджесту не було. За словами прес-секретаря Кремля Дмитра Пєскова, головною темою переговорів мала стати миротворча місія ООН на Донбасі.

RT у списку іноагентів

Російський пропагандистський телемовець Russia Today виконав вимогу влади США занести свою американську філію до переліку іноземних агентів.

Сущенко в "Лефортово"

Український журналіст Роман Сущенко, якого утримують у московському СІЗО "Лефортово" за обвинуваченням у шпигунстві, 20 листопада зможе зустрітися з дружиною і дочкою, заявив його адвокат Марк Фейгін.

Землетрус в Азії

Жертвами землетрусу, що стався в районі ірано-іракського кордону, стало щонайменше 402 людини, ще приблизно 7000 дістало поранення і травми.