У Києві голова держпідприємства попався на хабарі

Сегодня
У Києві голова держпідприємства попався на хабарі

У Києві в хабарництві викрили керівника ДП "Органічна хімія" Національної академії наук України.

Затриманий вимагав від столичного підприємця щомісяця платити йому 3,5 тис. гривень за використання одного з приміщень державного підприємства під розміщення СТО.

В ході досудового розслідування правоохоронці задокументували факт отримання грошей посадовою особою.

Зловмиснику повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 368 (Одержання неправомірної вигоди посадовою особою) КК України, за клопотанням прокуратури йому обрано запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Розгляд клопотання про відсторонення його від посади в даний час триває.

Нагадаємо, столична прокуратура затримала за хабар співробітника державного підприємства "Науковий центр превентивної токсикології".

Чиновник вимагав 40 тисяч гривень від представника підприємства, що займається реалізацією питної води в столиці, в обмін на позитивний висновок держсанекспертизи. Зловмисника затримали відразу після отримання ним грошей. Ведеться слідство.

Раніше директора київської філії "Український інститут експертизи сортів рослин" викрили у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди.

В місцеву прокуратуру звернувся підприємець, який повідомив, що керівник зазначеного державного закладу потребує у нього хабар в розмірі 25 тис. Гривень за передачу в користування державної сільськогосподарської техніки.

Чиновника затримали в службовому кабінеті відразу після отримання грошей.

Раніше в Києві викладача державного університету затримали за вимагання хабара у студента-бюджетника.