Великобританія звинуватила Росію у кібератаках на ЗМІ та енергетику

Канал 24
Великобританія звинуватила Росію у кібератаках на ЗМІ та енергетику

Про це повідомляє Reuters.

"Я можу підтвердити, що випадки російського втручання, зафіксовані протягом усього минулого року, включали британські ЗМІ, енергетичний та телекомунікаційний сектор", – йдеться в заяві Кіарана Мартіна.

Читайте також: Хакери вкрали майже мільйон доларів з українського банку

При цьому він не надав жодних фактів того, що такі атаки були успішні. Однак його агентство активно співпрацює з іншими міжнародним партнерами задля вирішення загрози з боку Росії у кіберпросторі.

Варто зазначити, що це не перші звинувачення зі сторони Великобританії в бік Росії. До цього Британське агентство цифрової розвідки (GCHQ) висловило підозру, що ФСБ Росії могла використовувати "Лабораторію Касперського" з метою виявлення секретних закордонних об'єктів. Прем'єр-міністр Великобританії Тереза Мей розкритикувала російську владу за бажання посіяти розбрат на Заході, а глава МЗС Британії Борис Джонсон заявив, що Заходу не варто винагороджувати Росію завчасно.

До слова, прес-секретар уряду Іспанії Іньїго Мендес де Віго та міністр оборони країни Марія Долорес де Коспедаль звинуватили російських хакерів у втручанні у кризу Каталонії.