Нардеп: вночі можливий другий штурм наметового містечка

АСН 2
Нардеп: вночі можливий другий штурм наметового містечка
Нардеп: вночі можливий другий штурм наметового містечка

Вночі 6 грудня можливий другий штурм наметового містечка Михайла Саакашвілі під Верховною Радою. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив нардеп Семен Семенченко.

Він заявив, що цього разу правоохоронці можуть застосувати зброю. «Нібито планується використання групи співробітників Гелетея і підрозділ спецназівців Донецької області (Аброськін). Ми вже отримували інформацію про те, що цей сценарій може бути задіяний раніше. Ще 17-19 жовтня», - додав парламентарій.

Політик уточнив, що активісти не мають наміру йти з-під Ради, оскільки це означало б «погасити єдиний вогник громадянського протесту проти свавілля, що відбувається в країні».

Нагадаємо, раніше Михахїл Саакашвілі заявив, що вранці правоохоронці спробували знайти його в наметовому містечку під будівлею парламенту, однак переплутали намет. «Вони хотіли мене витягнути з намету, але переплутали намети», - заявив політик. Пізніше з'ясувалося, що в результаті штурму наметового містечка вранці 6 грудня постраждали 11 правоохоронців і 2 цивільних особи.

Пізніше генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що Саакашвілі разом з прихильниками захопили будівлю комітету ВР.

Також читайте наші найцікавіші новини у ASN Telegram, Facebook та Twitter