Правдиво та вражаюче: перші враження глядачів від фільму "Кіборги" (Відео)

5 канал
Правдиво та вражаюче: перші враження глядачів від фільму

"Кіборги" на широких екранах – у столичному кінотеатрі презентували стрічку про захисників Донецького аеропорту. Серед перших глядачів була й кореспондент "5 каналу" Наталія Коцкович – розповіла про враження від фільму, чи впізнаванні прототипи головних героїв стрічки і чи є шанси у простого глядача потрапити на сеанс. Адже, кажуть, квитки розкуплені набагато днів наперед.

"Враження неймовірні. Історію впізнають як військовослужбовці, які були там, так і мирні громадяни зможуть зрозуміти, що насправді йде війна. І що це не іграшки, це не просто статистика у ЗМІ, за кожним бійцем є життєва історія", – розповідає журналіст.

У фільми розповідається про шість бійців з усієї України – із заходу, сходу, Криму. Які боролися за своє, у кожного є свої переконання. Усі глядачі після перегляду ще 10 хвилин оплесками віддячували знімальній команді.

"Це кіно, в якому доволі багато розмов про те, в якій країні ми живемо, які країну захищаємо, в якій країні хочемо жити. Про те, що від тебе, особисто від тебе, також багато залежить. Що ти сам в змозі кожного дня, якщо бажаєш, робити малесенький крок до мрії, заради якої воюєш або працюєш", – пояснює режисер Ахтем Сеітаблаєв.

На перегляді серед звичайних глядачів були присутні й військовослужбовці. "Дуже цікаво. Можна сказати, що на якусь хвилиночку навіть повернулися туди. Хоч все зроблене, там муляжі, але досить таки схоже", – зазначив", – каже армієць.

Детальніше про сам фільм, враження глядачів слова Президент про стрічку – дивіться у включенні:

Дивіться також фотогалерею: