Подвійне свято і творча відповідь на обстріл: репортаж з позицій на Луганщині (Відео)

5 канал 15
Подвійне свято і творча відповідь на обстріл: репортаж з позицій на Луганщині (Відео)

Армійці 108-го гірсько-штурмового батальйону ЗСУ на обстріли бойовиків сьогодні відповідають – державним гімном! Адже відзначають не лише День Збройних сил, а й день народження свого батальйону. Репортаж із передової "5 каналу".

Концерт, вручення нагород і грамот. 108-й гірсько-штурмовий батальйон святкує свою першу річницю. Після офіційної частини – вітання тим, хто вартує на постах. Від них ворог за кількасот метрів.

108-й батальйон 10-ї гірсько-штурмової бригади – один із наймолодших у війську. Сформували його торік і після вишколу на полігонах він одразу вирушив на схід. Майже півроку захищає одну з найгарячіших ділянок фронту на Луганщині.

До свята кожному бійцеві – кружка з шевроном батальйону та його девізом. "Veni vidi vici. Прийшов, побачив, переміг. Усе, як має бути", – розглядає боєць Віктор. Армійці на постах вартують у повній боєготовності. Тому на привітання лічені хвилини. Кожна зайва людина тут може привернути увагу бойовиків.

Уже під час перебування знімальної групи "5 каналу" на опорному пункті, сусідні позиції починають обстрілювати бойовики. "Вони починають зі стрілецької, з автоматів спершу стріляти. Пробують нас витягнути. Провокують нас", – розповідає Володимир.

Армійці на провокацію відповідають творчо – грають Державний гімн України.

Вікторія Ковальова, Петро Ковальов, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею: