Українські паралімпійці-фехтувальники привезли додому 9 медалей – як зустрічали в аеропорту (Відео)

5 канал
Українські паралімпійці-фехтувальники привезли додому 9 медалей – як зустрічали в аеропорту (Відео)

Українську національну паралімпійську збірну з фехтування на візках, яка посіла третє загальнокомандне місце на чемпіонаті світу, зустріли в аеропорту рідні, близькі та журналісти. Серед них і кореспондент "5 каналу" Петро Троць, який розповів подробиці просто з місця.

На чемпіонаті світу, який впродовж шести днів проходив у італійському Римі, українські спортсмени здобули дев'ять нагород – три "золоті", дві "срібні" та чотири "бронзові" медалі. Цього вистачило, щоб фінішувати третіми серед понад 20 збірних, що взяли участь у змаганнях. Загалом із 13 спортсменів-учасників збірної, 10 повернулися додому із нагородами.

Особливо тренери відзначали молоду Ганну Пашкову з Харківщини, яка вперше полетіла на змагання такого масштабу і повернулася додому із "бронзою" серед рапіристок. Як вона сама каже: "Емоції зашкалюють. Емоції різні – це були і сльози, і сміх, і радість, і смуток. Перший раз на таких великих змаганнях. Це тяжко і дуже відповідально – представляти свою країну. Боролась до останнього, намагалась, старалась – ось перша в житті "бронза".

Як оцінило виступ вітчизняне спортивне керівництво – дивіться у відео:

Наступним великим змаганням для наших паралімпійців буде чемпіонат Європи. За словами керівництва збірної, найвірогідніше саме нинішній склад команди поїде на Паралімпіаду-2020 до японського Токіо.

Дивіться також фотогалерею: