Данилюк обговорив реформи в Україні з віце-президентом Світового банку Муллером

Гордон 2
Данилюк обговорив реформи в Україні з віце-президентом Світового банку Муллером

Для України важлива участь Світового банку в процесі реформ і модернізації економіки, а впровадження спільних проектів допомагає зміцненню фінансової системи держави і створенню нових робочих місць. Про це 14 лютого заявив міністр фінансів України Олександр Данилюк на зустрічі з віце-президентом Світового банку Сирілом Мюллером і директором Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен, повідомляє прес-служба Мінфіну.

Під час зустрічі сторони обговорили перебіг структурних реформ в Україні та співробітництво України зі Світовим банком.

Як повідомляють у Мінфіні, представники Світового банку підкреслили прогрес у впровадженні основних реформ в Україні та пообіцяли, що СБ і далі надаватиме консультації щодо впровадження пенсійної реформи і реформи охорони здоров'я.

Мюллер заявив, що Світовий банк також підтримує проведення в Україні реформи корпоративного управління в державних банках, створення ринку землі та реформу енергетичного сектору. Він наголосив, що банк продовжуватиме сприяти їх упровадженню.

Світовий банк є одним із найбільших позичальників у світі, другим після Міжнародного валютного фонду. У 2014–2015 роках банк надав Україні кредитів на загальну суму понад $3 млрд.

У лютому 2017 року Міністерство фінансів України та Світовий банк спільно переглянули портфель проектів.

У травні Світовий банк схвалив рішення надати Україні кредит на суму $150 млн для підтримки підприємств малого та середнього бізнесу, орієнтованих на експорт.