ЗМІ оприлюднили копію протоколу НАЗК щодо Ситника (видео) (фото)

Дзеркало Тижня 1
ЗМІ оприлюднили копію протоколу НАЗК щодо Ситника (видео) (фото)

У НАЗК вважають, що директор НАБУ скоїв адміністративне правопорушення.

Національне агентство з питань запобігання корупції склало протокол про адміністративне правопорушення щодо директора Національного антикорупційного бюро Артема Ситника. Копію документа оприлюднило інформагентством "РБК-Україна".

У адмінпротоколі сказано, що "Ситник... не виконав законні вимоги Національного агентства і представив з порушенням встановленого терміну запитувані в листі Національного агентства копії документів та інформації, а також представив їх не в повному обсязі, чим вчинив адміністративне правопорушення".

Читайте також: Свекруха Корчак закрилася в квартирі з детективом НАБУ

Як повідомлялося, 13 листопада НАЗК прийняло рішення направити в суд адмінпротокол стосовно директора НАБУ Артема Ситника.

Як зазначається в повідомленні НАЗК, Ситник надав довіреність на представлення його інтересів працівникам юридичного департаменту Національного антикорупційного бюро України, що може свідчили про можливе порушення законодавства в частині запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

"Таким чином, Директор Національного антикорупційного бюро вчинив адміністративне правопорушення, відповідальність за яке передбачено частиною першою статті 188-46 "Невиконання законних вимог (приписів) Національного агентства з питань запобігання корупції" Кодексу України про адміністративні правопорушення", - зазначили в НАЗК.

Якщо провина Ситника буде доведена, його можуть оштрафувати на суму від 1700 до 4250 гривень.

За матеріалами: РБК-Україна / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter