Як полегшити переїзд до Канади

Експрес
Як полегшити переїзд до Канади

Все більше і більше людей вирішують іммігрувати в Канаду. Тим не менш, багато з них зазнають труднощів – починаючи від того, як зорієнтуватися в новому місті, до пошуку роботи. На щастя, є багато програм, які надають іммігрантам необхідні послуги ще до того, як ті приїжджають до Канади. Іноземці можуть отримати підтримку як до, так і після переїзду. Ці програми пов'язують приїжджих з імміграційними службами у відповідних населених пунктах, пише vancouverok.

Settlement Online Pre-Arrival Program (SOPA) - це одна з програм, яка допомагає іммігрантам до їх прибуття в країну. Вона була заснована Immigrant, Refugees and Citizenship Canada (IRCC) і працює по всій країні. У Британській Колумбії послуги за програмою надаються організацією MOSAIC.

SOPA допомагає іммігрантам почати пошуки роботи на новому місці і вчить їх професійної поведінки на канадському ринку праці. Програма пропонує персональні консультації і п'ять безкоштовних онлайн курсів клієнтам, які планують іммігрувати в Канаду, але ще не покинули рідну країну. Зараз більше 150 клієнтів пройшли курси SOPA BC. Вони приїхали до Канади добре підготовленими до працевлаштування і нового життя.

Діна Черевко - координатор програми SOPA в Британській Колумбії і сама іммігрант. Вона живе в Канаді зі своєю сім'єю більше восьми років. Коли вони тільки приїхали в Канаду, їм належало самим багато в чому розібратися.

«Перед переїздом до Канади ми й гадки не мали, як знайти тут роботу. Шкода, що тоді не було програми, подібної SOPA . Я впевнена, що в такому випадку нам би знадобилося значно менше часу на адаптацію і працевлаштування », - каже Діна.

Так що, якщо ви знаєте когось, хто збирається іммігрувати в Канаду найближчим часом, розкажіть їм про безкоштовну програму SOPA. Інформаційні консультації та курси допоможуть їм підготуватися до переїзду в Канаду. Крім того, їм порадять імміграційні служби в провінціях, які допоможуть після приїзду в країну.

Один з клієнтів SOPA, Владислав, іммігрував до Канади з України і працює логістичним координатором. Він говорить:

«Я вирішив переїхати до Британської Колумбії зі своєю дружиною. Поки ми були в Україні і завершували подачу заяви на постійне проживання, я прочитав про Settlement Online Pre-arrival Program (SOPA) в інтернеті. Після швидкого ознайомлення з послугами SOPA я вирішив записатися на Job Search Strategies (JSS) Course – один з п'яти безкоштовних курсів програми. Цей курс дав мені базову підготовку до пошуку роботи та нового життя в Канаді. Перед проходженням JSS Course я мало що знав про канадському ринку праці. Відповідно, для мене було б важко знайти гідну роботу відповідно до моїх навиків. Проте, цей курс забезпечив мене корисною інформацією зі працевлаштування, а також дав можливість розвинути і застосувати на практиці мої навички з пошуку роботи і проходження співбесід».

«Я радий поділитися з вами тим, що вже через два місяці після переїзду в Канаду я отримав і прийняв пропозицію про роботу на посаді логістіческго координатора в Container World Forwarding Company. Я впевнений, що досягти цієї мети вдалося завдяки курсу Job Search Strategies (JSS). Цей ефективний курс необхідний кожному, хто хоче отримати незамінні і глибокі знання про працевлаштування в Канаді і повністю підготуватися до пошуку роботи за своєю спеціальністю ».

«Я рекомендую програму SOPA як перший крок для всіх іммігрантів, бажаючих побудувати успішну нове життя в Канаді. Дякую чудовій команді SOPA за підтримку, мотивацію і, звичайно, чудові послуги, які ви надаєте людям! ».

Хто може пройти ці курси? Іммігранти, які:

  • Живуть за межами Канади
  • Отримали дозвіл на імміграцію від Immigration, Refugees and Citizenship Canada (IRCC) *
  • Мають рівень англійської 5.5 і вище за результатами IELTS
  • Мають доступ до комп'ютера зі швидкісним інтернетом

* Щоб ознайомитися з повним списком прийнятих документів, відвідайте наш головний сайт: www.arriveprepared .ca

Якщо у вас є родичі або друзі, які збираються переїжджати до Британської Колумбії, запропонуйте їм написати за адресою sopa@mosaicbc.com або зареєструватися на сайті www.arriveprepared.ca , щоб отримати більше інформації.