Антикорупційний комітет ВР проголосував за зняття Соболєва з посади голови

Дзеркало Тижня 1
Антикорупційний комітет ВР проголосував за зняття Соболєва з посади голови

Тепер рішення комітету відправлять на затвердження Ради.

Члени комітету Верховної Ради з питань запобігання і протидії корупції проголосували за постанову, якою визнали роботу голови комітету Єгора Соболєва незадовільною, і направили до Верховної Ради ініціативу про відкликання Соболєва з посади голови комітету

За рішення на підтримку зміщення Соболєва проголосували переважно члени комітету, які представляють фракцію Блоку Петра Порошенка. Їх підтримали "Народний фронт", Опозиційний блок, Радикальна партія Олега Ляшка і група "Відродження".

"Ми можемо за це проголосувати. Але це не має жодних правових наслідків", - сказав позафракційний народний депутат Віктор Чумак перед голосуванням.

Він також закликав фракцію "Блок Петра Порошенко" усвідомити, що вся політична відповідальність за звільнення депутата з посади ляже на їх плечі.

Зазначимо, що Єгор Соболєв був обраний головою комітету з питань запобігання і протидії корупції 4 грудня 2014 року.

Читайте також: Луценко заявив про захоплення Саакашвілі з "бойовиками" одного з комітетів Ради

Нагадаємо, в середу, 6 грудня, представники фракцій "Блок Петра Порошенко", "Народного фронту", "Відродження" офіційно ініціювали процедуру відкликання Єгора Соболєва з посади голови комітету Верховної Ради з питань запобігання корупції. Сам Соболєв пов'язує своє звільнення з війною проти НАБУ.

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter