Телеканал "Прямий" переписали на фірму екс-регіонала Макеєнка, - ЗМІ (відео)

iPress.ua
Телеканал

Власником Сenterano Trading Limited є Dadlaw Nominees Limited (Кіпр). Обслуговує Parlimo Trading Limited секретарська компанія Dadlaw Secretarial Limited (Кіпр). Про це йдеться у програмі "Гра слів".

Обидві секретарські фірми - Dadlaw Secretarial Limited і Dadlaw Nominees Limited – обслуговують відомих кіпріотів - компанію Efamiando Holdings Limited. Раніше вона була власником лотерейного оператора "Українська національна лотерея". Проте вказано кінцевим бенефіціаром тренера велоспорту в дитячій спортшколі Роман Зеньо, який не займався бізнесом.

Неофіційно УНЛ і Efamiando пов’язували з оточенням президента Порошенка – Борисом Ложкіним, Олександром Третьяковим та Глібом Загорієм.

До того, як власником стала кіпрська компанія, його одноосібним власником був екс-регіонал Володимир Макеєнко. Він придбав телеканал у минулому році. У політичних колах заговорили, що за Володимиром Макеєнком насправді стоїть оточення Президента Петра Порошенка, це Макеєнко заперечує.

"Макеєнко тільки фронтує інтереси, публічно виступає, але вся політика [каналу] належить Банковій. Туди колосальні кошти вливають. У них офіс в дорогому хмарочосі, сучасне обладнання, одні з найкращих спеціалістів, ведучих, режисерів", – прокоментував цю ситуацію позафракційний нардеп Сергій Тарута.

Нагадаємо, що у 2000-х роках Макеєнко разом з Петром Порошенком працювали у фракції "Солідарність". Під час Євромайдану він нетривалий час був очільником КМДА. Проте під час протистоянь на Майдані 20 лютого 2014 року він вийшов з "Партії регіонів" і відновив роботу київського метрополітену, яку за два дні до того зупинив начебто через загрозу теракту.

Після цього, політик приєднався до партії "Наш край", яку вважають технічним проектом Банкової.