Росія запускає пасажирські поїзди в обхід України

Цензор.НЕТ
Росія запускає пасажирські поїзди в обхід України
Як інформує Цензор.НЕТ, про це повідомляють РІА "Новости".
Двоколійну електрифіковану лінію почали будувати на ділянці Журавка - Міллерово у 2014 році. Це так званий залізничний обхід України. Прокладання шляхів завершили в серпні, а рух планували почати восени.
Директор Російської залізниці з пасажирських перевезень Дмитро Пєгов у кінці вересня заявив, що компанія запустить пасажирські поїзди в два етапи. Зокрема, спочатку туди перекинуть ті склади, де немає проміжних зупинок на старій лінії, а потім усі інші.
За його словами, загалом "старою" ділянкою курсувала 61 пара пасажирських поїздів далекого прямування, у третини з яких не було зупинок на старій лінії.
Першими в обхід України рушать поїзда з Москви в Кисловодськ, Анапу, Новоросійськ, Адлер і назад, двоповерховий склад із Санкт-Петербурга в Адлер і назад.
За проектом максимальна швидкість руху пасажирських поїздів становитиме 140 кілометрів на годину.
Завантаження напрямку в літній період, як планують, буде до 190 поїздів на добу, значна частина яких - пасажирські склади далекого прямування.
Вартість будівництва залізниці Журавка - Міллерово в обхід України оцінюють у 56 мільярдів рублів. Доти поїзди, що прямують на російський південь, йшли територією України.
Нова залізниця довжиною 137 кілометрів - повністю на території Росії (у Воронезькій і Ростовській областях).