Білорусь готова направити своїх миротворців на Донбас

ВГОЛОС

Білорусь готова направити миротворчий контингент в Україну, щоб сприяти відновленню стабільності в східних регіонах України.

Про це заявив міністр закордонних справ Білорусі Володимир Макей за підсумками зустрічі в Москві з міністром закордонних справ Росії Сергієм Лавровим, передає УНН з посиланням на БЕЛТА.

«Ми готові виділити відповідний миротворчий контингент, якщо це буде прийнятно для всіх зацікавлених країн, для того, щоб брати участь у вирішенні миротворчих завдань», – сказав міністр.

Дипломат підкреслив, що позиція Білорусі у ситуації в східних регіонах України давно відома: республіка вкрай зацікавлена ​​в якнайшвидшому встановленні там стабільності.

«Ми, звичайно ж, готові зробити все для того, щоб ця конфліктна ситуація, яка сьогодні існує, вирішилася, і в ці райони прийшли мир і спокій», – зазначив він.

Також він додав, що Мінськ має намір і надалі надавати майданчик для забезпечення миру і стабільності в цьому регіоні.

Нагадаємо, 13 листопада в Белграді відбулася зустріч Суркова і Волкера. США представили Росії доповнення до запропонованого РФ варіанту резолюції по розміщенню миротворчої місії ООН на Донбасі. У Кремлі заявили про продовження роботи щодо зближення позицій, в той час як американський представник констатував: «у США і РФ різні концепції досягнення миру на Донбасі».

«Вголос»