За останній рік із зони АТО в різні регіони України виїхали понад дві тисячі компаній, - дані моніторингу

Цензор.НЕТ 1
За останній рік із зони АТО в різні регіони України виїхали понад дві тисячі компаній, - дані моніторингу

Про це повідомляють на сайті сервісу моніторингу даних українських компаній Opendatabot, передає Цензор.НЕТ із посиланням на видання "Четверта влада".

Найчастіше компанії переїжджають у Київську область і Київ. На другому місці - Запорізька і Харківська області.
Голова робочої групи з підтримки бізнесу в зоні АТО Олена Вардамацька розповіла, що головними причинами виїзду із зони АТО для донбаського бізнесу є перебої в поставках сировини і продукції, неможливість нормального проведення грошових операцій, неможливість подачі бухгалтерської звітності, труднощі з оплатою податків, незаконне вилучення майна в підприємств, руйнування офісів і складських приміщень, а також загроза життю і здоров'ю працівників.
У повідомленні також сказано, що минулого тижня донецьку прописку також змінив олігарх Рінат Ахметов. Тепер він зареєстрований у Києві.
Нагадаємо, раніше екс-лідер бойовиків ДНР Олександр Бородай заявив, що Росії не потрібна продукція, яка виробляється на підприємствах Донбасу.
А польовий командир бойовиків ДНР Олександр Ходаковський передрік, що жителям Донбасу доведеться в майбутньому пасти кіз і овець, як жителям Абхазії та Осетії.