Розмір "мінімалки" повинен визначати бізнес, а не Кабмін або президент на їхній розсуд - експерт

АСН
Розмір
Розмір мінімалки повинен визначати бізнес, а не Кабмін або президент на їхній розсуд - експерт

Розмір мінімальної заробітної плати в Україні повинен встановлюватися в ході консультацій з бізнесом, а не главою держава на його власний розсуд. Таку думку висловила старший науковий співробітник інституту демографії та соціальних досліджень Лідія Ткаченко на прес-конференції, передав кореспондент АСН.

"Зарплати підвищувати, звичайно, треба, і є своя логіка в тому, щоб підвищувати саме мінімальні зарплати - тоді люди будуть більш мотивовані працювати і роботодавці будуть більше мотивовані на те, щоб створювати робочі місця, де людям є за що платити. Але держава не повинна придумувати цю цифру у себе в голові: минулого року було 3200 - давайте тепер зробимо 4100 - це дивна логіка", - зазначила експерт.

За її словами, в Україні маса людей працює на дуже простих, рутинних, низькооплачуваних роботах, що і є наслідком низького рівня зарплат, адже роботодавцю простіше платити зарплату співробітникові, ніж автоматизувати лінію. Як пояснила економіст, наприклад, в Лондоні немає такої професії, як кондуктор автобуса, оскільки там дуже великий рівень зарплат, щоб займати людину такою роботою.

При цьому Ткаченко додала, що в Україні колосальний резерв робочої сили, тому треба виводити населення з "рутинної, простої, але досить важкої роботи" і переводити його на легшу фізично, але складну в інтелектуальному плані роботу. "Як один із шляхів цього може бути підвищення мінімальної зарплати, але вона повинна бути результатом домовленостей, і тоді не буде зайвих ризиків і емоцій, тому що основне навантаження лягає на бізнес", - підкреслила експерт.

Нагадаємо, президент Петро Порошенко на II Всеукраїнському форумі об'єднаних громад заявив, що уряд після аналізу виконання бюджету на 2017 рік має ухвалити рішення про встановлення мінімальної зарплат 4100 гривень.

Також читайте наші найцікавіші новини у ASN Telegram, Facebook та Twitter