ЦВК зареєструвала нового народного депутата

Новое Время
ЦВК зареєструвала нового народного депутата

Центральна виборча комісія визнала обраною і зареєструвала народного депутата України Валерію Заружко від Радикальної партії Олега Ляшка замість позбавленого мандата Андрія Артеменка.

"Комісія визнала обраною народним депутатом Заружко Валерію Леонідівну, 1978 року народження, освіта вища, проживає в місті Вишневе Києво-Святошинського району Київської області, безпартійної, включеної до виборчого списку Радикальної партії Олега Ляшка під № 28", - йдеться в повідомленні ЦВК.

Лідер партії Олег Ляшко раніше повідомив, що місце Артеменка в парламенті перейде до уродженки Донецька Валерії Заружко.

"Замість Артеменка у Раду зайде дуже достойна мама, жінка, волонтерка Валерія Заружко, якій 38 років. Вона з Донецька, відома волонтерка, на жаль, біженка [внутрішньо переміщена особа]. Буде займатися питаннями захисту біженців і наших українських громадян", - сказав Ляшко.

Нагадаємо, що 16 травня депутати Верховної Ради проголосували за дострокове позбавлення депутатських повноважень нардепа Андрія Артеменка. Формальною причиною стало позбавлення громадянства України (Артеменко отримав громадянство Канади і має паспорт цієї країни).

Андрій Артеменко також відомий завдяки публікації американськими ЗМІ так званого плану примирення України з Росією, який він нібито запропонував адміністрації Дональда Трампа. В плані було запропоновано провести референдум щодо здачі Росії Криму в оренду строком на 50 або 100 років.