Президент ЄБРР закликав Україну посилити боротьбу з корупцією

Дзеркало Тижня 1
Президент ЄБРР закликав Україну посилити боротьбу з корупцією

Корупція є найбільшою перешкодою на шляху повернення інвестицій в країну, зазначив Чакрабарті.

Україні потрібно посилити боротьбу з корупцією і продовжувати реформи, наголошує президент Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) Сума Чакрабарті.

"Україна повинна зробити набагато більше для зміцнення верховенства права та поваги до прав власності, а також посилити боротьбу з корупцією - найбільшою перешкодою на шляху повернення інвестицій, які забезпечують подальший розвиток. Ця корупція заважає переходу економіки з темряви у світло", - заявив він в ході 14-й щорічній зустрічі YES в Києві в п'ятницю.

Чакрабарати підкреслив, що необхідно продовжувати реформи, зокрема зміцнювати банківську систему, продовжувати зміни в "Нафтогазі" і провести земельну реформу.

"Україна повинна досягти стабільного розвитку, для цього необхідно демонтувати останні перешкоди на шляху інвестицій в Україну, поліпшити бізнес-клімат. Я навіть більше скажу, в Україні немає такої розкоші - далі відкладати реформи. Реструктуризувати економіку необхідно вже сьогодні", - додав президент ЄБРР.

Читайте також: Керрі відповів Порошенку: в США всі суди антикорупційні

Нагадаємо, раніше у Державному департаменті США заявили про те, що не боротимуться за Україну, якщо її погубить корупція. Заступник державного секретаря США Вільям Браунфілд, під час міжнародної конференції щодо реформ в Україні, заявив про взаємозалежність боротьби з корупцією в країні з подальшою її підтримкою.

Наприкінці серпня Кабінет міністрів України схвалив "Стратегію комунікацій у сфері запобігання і протидії корупції" на період до 2020 року.

Детальніше про "непотоплюваність" задіяних у корупційних скандалах одіозних українських чиновників читайте в матеріалі Олега Покальчука "Напівмертве море" у тижневику "Дзеркало тижня. Україна".

За матеріалами: Інтерфакс-Україна / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter