НАPК подало в суд на Соломатіну

Дзеркало Тижня 1
НАPК подало в суд на Соломатіну

В Агентстві заявили, що екс-співробітниця ввела всіх в оману.

Національне агентство із запобігання корупції подало в Шевченківський райсуд Києва позовну заяву щодо інформації, оприлюдненої екс-керівником департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганною Соломатіною.

У НАЗК заявили, що комітет Верховної Ради з питань запобігання корупції ввели в оману, оскільки Соломатіна не займає зазначену посаду керівника департаменту з 31 жовтня 2017 року.

"Звертаємо увагу, що її судження носять суто суб'єктивний характер, а інформація є недостовірною і має бути перевірена судом. Відповідну позовну заяву подано до Шевченківського районного суду Києва", - йдеться в повідомленні НАЗК в середу.

За таких обставин, зазначають в агентстві, участь членів НАЗК у засіданні комітету до отримання відповідного рішення суду та результатів розгляду НАБУ відкритого кримінального провадження неможливе.

В Нацагентстві запевнили, що вони відкриті до діалогу і співпраці з Верховною Радою, парламентськими комітетами, народними депутатами, з іншими органами державної влади. Проте діалог щодо заяв Ганни Соломатіної зважаючи на наявності кримінального провадження, відомості про яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 10 листопада поточного року, "є передчасним".

Читайте також: У НАЗК почали знищувати докази фальсифікацій – ЗМІ

Нагадаємо, що 14 листопада директор департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила керівництво агентства у фальсифікації результатів перевірки е-декларацій чиновників і депутатів, зокрема, за вказівками з Адміністрації президента. Вона також повідомила про те, що передала відповідні матеріали до НАБУ.

На підставі отриманих матеріалів НАБУ розпочало розслідування за фактом отримання посадовими особами НАЗК неправомірної вигоди в особливо великих розмірах, поєднаного з вимаганням. Попередня правова кваліфікація - 4 ч. ст. 368 (одержання хабара) Кримінального кодексу України.

За матеріалами: DT.UA / Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter