"Гребіть на х...й!" Активістка Femen влаштувала акцію під Радою

Гордон 1


У четвер, 7 грудня, активістка Femen улаштувала акцію у наметовому містечку прибічників лідера "Руху нових сил" Михайла Саакашвілі. Про це повідомляють на сторінці громадської організації у Facebook.

"Знаменита радянська статуя "Дівчина з веслом" з'явилася на Міхо-майдані в Києві. У руці вона тримала весло, а на її спортивному тілі було розміщено послання двом політичним "світилам" – Петі (президенту України Петрові Порошенку."ГОРДОН") і Міші. Послання звучало влучно і лаконічно: "Гребіть на х...й!" – ідеться в повідомленні.

У Femen заявили, що "дівчина з веслом" внесла останню краплю абсурду в український політичний бестіарій, що загрожує знищенням і руйнуванням України як такої".

Оголену активістку затримала поліція.


Фото: ЕРА

Фото: ЕРА

5 грудня Саакашвілі в Києві затримала Служба безпеки України. Йому висунули обвинувачення у сприянні учасникам злочинних організацій та укритті їхньої злочинної діяльності. Правоохоронці вивели політика на вулицю й посадили у службовий автомобіль, проте активісти влаштували бійку із силовиками і звільнили його.

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що оточення Саакашвілі отримало з Росії приблизно $500 тис. на фінансування мітингів для повалення української влади. За його словами, метою акцій лідера "Руху нових сил" було припинення кримінального переслідування стосовно бізнесмена-утікача Сергія Курченка і відновлення його контролю над активами в Україні. ГПУ також оприлюднила аудіозаписи телефонних розмов, які нібито підтверджують це.

Саакашвілі, який після звільнення виступив на мітингу біля Верховної Ради, запевнив, що не знайомий із Курченком, а записи ГПУ назвав фейком. Дії силовиків політик розцінив як "провокацію й викрадення".

Національна поліція та СБУ почали розшук колишнього президента Грузії.