Джейн Фонда зізналася, що знала про домагання Харві Вайнштейна

Сегодня
Джейн Фонда зізналася, що знала про домагання Харві Вайнштейна

Коли The New York Times випустили скандальну статтю про про сексуальні домагання Харві Вайнштейна, багато знаменитостей були шоковані і заявили, що нічого не знали про це. Однак днями в одному з інтерв'ю на телеканалі CNN актриса Джейн Фонда зробила відверте зізнання про те, що вона була в курсі непристойної поведінки продюсера протягом року: "Вперше я дізналася про те, що робив Харві, рік тому, і мені дуже соромно, що я не розповіла про це раніше".

На запитання ведучої, чому вона мовчала, Джейн відповіла: "Напевно тому що це відбувалося не зі мною, і я не відчувала, що повинна влізати".

Крім того актриса додала, що в 20 років вона теж піддавалася сексуальним домаганням. Інцидент стався, коли вона знімалася у французькому фільмі, за її словами, режисер запропонував їй переспати з ним: "Режисер не говорив по-англійськи, і коли він мені пояснював, у чому суть фільму, я слабо його розуміла. Але одну його фразу я зрозуміла і запам'ятала надовго, він сказав: "Знаєш, у фільмі є сцена, де твоя героїня відчуває оргазм, і мені потрібно знати, зможеш ти це зобразити чи ні". А потім почав натякати на ліжко".

Актриса зізналася, що їй пощастило: хоч вона і відмовила режисеру, роль все одно залишилася при ній. Також Джейн вважає, що потрібно не боятися відхиляти непристойні пропозиції, навіть якщо при цьому втратиш роль.