Нардеп Семенченко анонсував створення Комітету національного порятунку

ZIK
ZIK
ZIK

Під час протестних акцій запланованих на 18 лютого ми плануємо створення Комітету національного порятунку. Він повинен зібрати всі закони і нормативні акти, які має прийняти Верховна Рада.

Про це в ефірі програми «Vox populi» (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Семен Семенченко.

«Маємо план дій щодо протестів 18 лютого. Ми пропонуємо створення Комітету національного порятунку, куди можуть увійти всі патріоти, які готові взяти на себе відповідальність і йти у майбутню владу депутатом, міністром, правоохоронцем, керівником у регіоні. Не політика є брудною справою, а брудні люди роблять її такою. Якщо ми не будемо давати альтернативу, то просто поміняється зад на золотому унітазі», – переконаний політик.

За словами народного обранця, цей Комітет повинен зібрати всі закони і нормативні акти. Їх має прийняти Верховна Рада під контролем народу.

«Ми повинні створити, і ми це робимо, Сили оборони України. Це фактично резервна армія як в Естонії, яка у випадку, коли Путін піде допомагати своєму другу Петру і всій українській корупції, повинна допомогти армії стримати цю навалу. І на 90% знаючи, який опір його чекає, Путін сюди не полізе. Йому вигідно лізти маючи у спільниках наших генералів, які створюють котли, корупцію, яка розкладає чиновників, правоохоронців, СБУ», – вважає гість програми.

Водночас, нардеп зауважує, що дуже важливо створити протестні структури на місцях.

«Тоді ми зможемо заставити Верховну Раду прийняти ті закони, які потрібні. Також відправити у відставку Порошенка, у 2014 році вже так відправили Януковича, замінити Кабінет міністрів і зробити підконтрольні виборцям організовані сили як це зараз зробили в Румунії, щоб до влади прийшли ті люди, які будуть приймати рішення потрібні державі. Ви вважаєте це не нереально? Погляньте на Румунію. Вони декілька років назад масово вийшли на вулиці і домоглися посадки корупціонерів», – підсумував Семен Семенченко.