Саакашвілі: У мене немає бажання влаштовувати революцію у Києві

Новое Время
Саакашвілі: У мене немає бажання влаштовувати революцію у Києві

Колишній очільник Одеської облдержадміністрації Михеїл Саакашвілі заявив, що не збирається влаштовувати революцію в Україні, а хоче донести вимоги народу до влади.

Як передає Вінниця.info, про це політик заявив під час зустрічі з мешканцями Вінниці 17 вересня.

"17 жовтня збираємося в Києві дуже мирно. Хоч я і старий революціонер, але в мене немає ніякого бажання ще одну революцію влаштувати", - заявив Саакашвілі.

Політик наголосив, що збирається об’їздити всі регіони України, щоб зібрати вимоги громадян та 17 жовтня представити їх в Києві президенту України та Кабінету міністрів.

Нагадаємо, що Міхеїл Саакашвілі має намір приєднатися до ініціативи громадських активістів і зібратися в Києві 17 жовтня з трьома вимогами: створення антикорупційних судів, скасування депутатської недоторканності, прийняття нового виборчого закону.


10 вересня прихильники екс-губернатора Одеської області Міхеїла Саакашвілі прорвали оточення силовиків у пункті пропуску Шегині та провели політика на територію України.

Міхеїл Саакашвілі повернувся в Україну, незважаючи на позбавлення українського громадянства і заяви прикордонників відібрати у нього паспорт громадянина України. Політик стверджує, що його позбавили громадянства незаконно.