Круто замішаний: що може розповісти про вас ваш улюблений коктейль

Сегодня 9
Круто замішаний: що може розповісти про вас ваш улюблений коктейль
Кожен любитель алкогольних коктейлів має своїх фаворитів. Згадайте, який коктейль подобається вам найбільше і дізнайтеся про себе щось нове.

НАШ ЕКСПЕРТ: Ольга Перекопайко, практикуючий психолог

 • Лонг-айленд

Його вибирають люди, які не люблять поспішати і все роблять розмірено і обдумано. Вони віддадуть перевагу відпочинку в компанії самоти або романтичній вечері. Такі люди люблять поговорити - і ерудовані досить, щоб підтримати розмову, навіть якщо співрозмовника віднесе від коллайдера до лірики Кітса.

 • Викрутка
Ці натури мають гарний умінням пристосовуватися до будь-яких умов і виходити сухими з води. Ну а якщо щось раптом пішло не так - вони завжди придумають, як отримати з цього користь і залишитися в гарному настрої.
 • Маргарита

Ви точно знаєте собі ціну, і не будете задовольнятися малим. Завжди знаєте, коли і як себе подати, і захоплювати оточуючих своєю терпимістю і витримкою. З першого погляду до вас підступитися непросто, але ті, хто знає вас ближче, завжди оточені вашим теплом.

 • Текіла санрайз
Люди, які обирають цей напій, дуже надійні, вони люблять традиції і сталість. Їм важкувато зрушити з місця, і вони готові спробувати щось нове, тільки якщо впевнені, що все буде ОК і пройде так, як вони прорахували і припустили.
 • Б52

Ви любите отримувати задоволення від усього якісного і дорогого і вмієте це робити. Вас приваблюють раритетні речі, які зберігають в собі історію і частинку якоїсь таємниці. А в людях ви перш за все ви цінуєте щирість і надійність, які перевірені роками.

 • Блакитна Лагуна

Ви вмієте продуктивно працювати, але також ви знаєте толк в способах відпочинку. Для вас кращий релакс - це нескінченне море, шум прибою. А ще, обов'язково - парочка вірних друзів, з якими і в вогонь, і в воду, як в трудових буднях, так і на відпочинку.

 • Дайкірі

Любителі цього напою завжди молоді душею і тілом і абсолютно не залежать від віку, написаного в паспорті. Ці люди легкі на підйом і завжди готові до пригод, стежать за модою і самі її створюють. Це стильні, ефектні персони, з якими точно не засумуєш!

 • Космополітен
Ті, хто вибрав цей напій - натури рухливі, яскраві та емоційні. Вони схильні до зміни настрою навіть в залежності від погоди або навколишнього середовища. Вони можуть посміхатися і радіти, а через хвилину вже сумувати. Хоча часто буває і навпаки!
 • Кривава Мері

Для них характерна фраза "краще побути на самоті, ніж з ким-небудь". Вони люблять побути на самоті і пофантазувати. Вони вибирають спілкування у вузькому колі перевірених людей і зовсім не люблять великі компанії. Ну а якщо в таких перебувають - то намагаються триматися осторонь, виступаючи в ролі спостерігачів.

 • Піна Колада
У вас є рідкісна властивість - бути в потрібний час в потрібному місці. Потрібно когось підбадьорити - ви тут як тут. Немає ведучого заходу - ви легко займете цю позицію! І коли кажуть, що незамінних немає, це точно не про вас.
 • Мохіто

Його вибирають люди з родзинкою, люди з підтекстом. Вони не завжди так прості, як може здатися на перший погляд: за звичайною зовнішністю ховається буря емоцій і почуттів. Вони - дуже вразливі і загадкові натури.

Ви вмієте оцінювати обстановку і завжди знаходите найоптимальніший вихід із ситуації. Ви завжди налаштовані позитивно і оптимістично - навіть, здавалося б, в безнадійних ситуаціях. І це дуже цінують в вас друзі.