Зірка "Сутінків" Келлан Латс пояснив, чому відмовляється зніматися оголеним

Сегодня 10
Зірка

У тому, щоб знятися без сорочки і похвалитися вражаючою мускулатурою, Келлан Латс не бачить нічого особливого – а ось зніматися оголеним зірка "Сутінків" відмовляється навідріз, навіть якщо йому за це пообіцяють якусь кінопремію на кшталт "Оскара".

В інтерв'ю Straight Shuter Келлан сказав наступне: "Господь дав мені це тіло, дав мені спадковість, дав мені здатність тренуватися. Він дав мені бажання займатися тим, що я роблю, і я буду цим займатися, поки він у мене це не забере. І ще у мене і моєї нареченої є кордони. Я зустрічався з актрисами, і бачити, як вони цілуються на екрані з іншими або навіть знімаються в еротичних сценах – це мене вбивало. І якщо це робить тебе чудовим актором і дає тобі нагороди – мені такі нагороди не потрібні".

Також Латс розповів, що в його контрактах є пункт, згідно з яким він не знімається в сценах, що вимагають повного оголення. "Мені абсолютно не потрібно показувати глядачам зад, коли я виходжу з душу", – додав він.

Нагадаємо, Роберт Паттінсон, який здобув популярність завдяки ролі Едварда в вампірській сазі "Сутінки", в інтерв'ю підкреслив, що з самого початку був готовий до того, що для того, щоб "відійти" від "Сутінків", йому буде потрібно років десять, чи не менше.