Близько двох мільярдів на медицину та мільйон на школи, - у Львові внесли зміни до бюджету

ВГОЛОС 2

У Львівській міській раді внесли зміни до бюджету, зокрема на медицину за рахунок субвенції з державного бюджету виділили 1 687 336 900 грн.

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 15 вересня, під час засідання виконавчого комітету Львівської міської ради, передає кореспондент «Вголосу».

Відтак, управлінню освіти Львівської міської ради на надання загальної середньої освіти загальноосвітніми навчальними закладам, спеціалізованими школами, ліцеями, гімназіями, за рахунок освітньої субвенції з Державного бюджету України виділили 1 056 500 грн. Управління охорони здоров'я Львівської міської ради на багатопрофільну стаціонарну медичну допомогу населенню за рахунок медичної субвенції з Державного бюджету України вотримало 1 687 336 900 грн.

Також із бюджету Львова виділили кошти на осінню обрізку дерев.

«У зв’язку з тим, що наступає осінь та потрібно буде обрізати дерева, ми порадились із адміністраціями і вирішили, що на ці роботи потрібно виділити198 тис. грн із природного фонду», - зазначив директор департаменту фінансової політики Олег Іщук.

Як писав «Вголос», вчора, 14 вересня, під час сесії Львівської міської ради депутати ухвалили зміни до міського бюджету.