Трагедія в дитячому таборі "Вікторія": суд знову відпустив директора Саркісяна під заставу

Цензор.НЕТ 3
Трагедія в дитячому таборі
Як передає Цензор.НЕТ із посиланням на Укрінформ, така постанова була винесена у відповідь на клопотання адвоката екс-директора дитячого табору "Вікторія" Петроса Саркісяна.
"Приморський райсуд Одеси під головуванням судді Віктора Попревича виніс постанову - продовжити до 12 грудня запобіжний захід у вигляді утримання під вартою підозрюваному в скоєнні злочину екс-директору табору "Вікторія" з альтернативою внесення застави в обсязі 128 тисяч гривень", - зазначила Німас.
У свою чергу, представниця прес-служби прокуратури Одеської області Наталія Хорунжа уточнила, що "заставу за підсудного Саркісяна вже внесено".
За словами Хорунжої, "облпрокуратура категорично не згодна з цим рішенням Приморського райсуду і зараз готує апеляційну скаргу".


Нагадаємо, 16 вересня представники "Національного корпусу", "Свободи" і "Правого сектора" заявили, що взяли будівлю вертолітного майданчика екс-президента Віктора Януковича на Парковій дорозі в Києві під свій контроль, щоб вимагати негайної націоналізації вертолітного майданчика Януковича. У свою чергу, в ГПУ їм відповіли: "Цей об'єкт у власності держави!". Президент Порошенко впевнений, що подібні дії призводять до отаманщини і хаосу.