Довірливий молодик втратив 60 тисяч

Експрес
Довірливий молодик втратив 60 тисяч

Жертвою шахраїв та своєї довірливості став 24-річний чоловік, який тривалий час переглядав оголошення на одному з сайтів, шукаючи машину. І раптом побачив чудову пропозицію, пише газета Експрес.

"Я боявся радіти завчасу, зателефонував на вказаний під оголошенням номер і поцікавився станом авто. Відповідь мене задовольнила, ціна також, -- розповідав правоохоронцям потерпілий. -- Але для того, щоб продавець зняв оголошення з продажу й більше не шукав покупців, вирішив погодитись на його умову -- переказати 60 тисяч гривень".

"Через кілька днів молодик занервувався, бо продавець не телефонував, зв'язатися з ним також не вдавалось, -- повідомляє Сергій Бриль, начальник відділу комунікації ГУ НП у Чернігівській області. -- Тож, зрозумівши, що став жертвою шахрайства, звернувся до поліції".

А на Тернопільщині через схожу схему шахрайства потерпів інший автолюбитель. Чоловік шукав запчастини до своєї машини. А що на ринку їх не було, вирішив поцікавитись в інтернеті й знайшов відповідну пропозицію на сайті оголошень. Сконтактувався із продавцем, замовив деталі й переказав 1300 гривень. Після цього оголошення з сайта зняли, а абонент більше не відповідав.

За цими фактами шахрайства розпочато кримінальні провадження. Наразі злочинців розшукують.