Олег Винник зізнався, що для нього найскладніше в стосунках з жінками

Сегодня
Олег Винник зізнався, що для нього найскладніше в стосунках з жінками

Популярний український співак Олег Винник рідко ділиться особистим. Однак ведучій СТБ Надії Матвєєвій вдалося розговорити співака на цю тему. В рамках тележурналу "Все буде добре" музикант розповів, що для нього найскладніше в стосунках з протилежною статтю, а також розвіяв чутки про те, що офіційний шлюб це не для нього.

"Абсолютно нічого не маю проти офіційного шлюбу. Але я прихильник тієї думки, що шлюб повинен бути один і на все життя. А для цього ми повинні думати. Мені здається, час необдуманих шлюбів вже минув. До речі, якщо говорити з позиції європейського досвіду, то чомусь там одружуються тільки після 30 років", – поділився співак.

Разом з тим, Винник зізнався, що у нього було кохання з першого погляду. Але воно не переросло в глибоке почуття. "Ми повинні працювати над любов'ю кожен божий день. Ми повинні хотіти любити. Кажу це з власного досвіду. Для мене найскладніше в роботі над відносинами полюбити комплекси, недоліки людини. Не примиритися, адже тоді це буде тягар, а саме полюбити", – розповів артист.

Нагадаємо, навіть під час зйомок "Х-фактор-8" суддя Олег Винник не залишався без уваги своїх шанувальниць.