Повернення Ані Лорак: як співачка прорвалася на київську сцену вперше за три роки

ТСН 3

            Повернення Ані Лорак: як співачка прорвалася на київську сцену вперше за три роки

Артистка виступила на ювілейному концерті "FREEDOM BALLET".

У вівторок, 14 листопада, у київському палаці "Україна" на глядачів ювілейного концерту "FREEDOM BALLET" чекала приголомшлива несподіванка.

Перед присутніми у залі в рамках концерту виступила співачка Ані Лорак, яка вже давно працює і мешкає в Росії. До слова, лише минулої неділі Ані Лорак отримала російську нагороду "Золотий грамофон" в Москві.

Цікаво, що аж до виходу Лорак на сцену ніхто й не здогадувався про те, що вона взагалі з’явиться у Києві перед багатотисячною публікою.

Читайте також: Бойкотування Ані Лорак дісталося США

В афіші "FREEDOM BALLET" не було жодного слова про участь Ані Лорак у концерті, однак організатори інтригували, що виступить спеціально запрошений гість, ім’я якого тримали у таємниці.

Зауважимо, що це вперше за останні три роки Ані Лорак виступила в Києві. На сцені палацу "Україна" артистка виконала одну пісню. Глядачі дуже тепло зустріли артистку, Лорак аплодували стоячи і не хотіли відпускати. Жоден інший артист на цьому шоу не отримав стільки овацій, скільки отримала Ані Лорак.

 

Опубликовано Alina Onopa 14 ноября 2017 г.

"Привіт, Києве! Привіт, мої любі! Велике дякую. Для мене величезна честь сьогодні бути в цьому залі. Вітати талановитих, неймовірних, незвичайних, харизматичних Freedom, тому що вони - це щось особливе під сонцем, справжні артисти. Велика честь сьогодні брати участь в такому концерті і, звичайно, як ви самі розумієте, стояти на цій сцені в палаці "Україна" і співати для вас! Дякую!" – звернулася до глядачів Лорак.

Цікаво, що після виступу у Києві Ані Лорак жодним чином не прокоментувала цей концерт у Instagram. Хоча до цього активно постила фото з російської премії "Золотий грамофон", виступів у Німеччині, Ізраїлі та РФ.

Нагадаємо, що востаннє Ані Лорак давала концерти в Києві у листопаді 2014 року. Тоді виступи артистки спровокували масові заворушення, які супроводжувалися бійками та димовими шашками. Свої дії протестувальники пов'язували із тим, що співачка виступає з концертами в Росії, яка нині дуже агресивно налаштована проти Україні та фінансує тероризм на Донбасі.

Читайте також: Ані Лорак заспівала на вечірці Новосибірської птахофабрики у Росії

Дісталося тоді й шанувальникам Лорак – активісти вигукували їм у слід "ганьба" та закидали їх яйцями.

Після сутичок у Києві Ані Лорак була змушена скасувати концерт в Одесі, який був запланований на 15 лютого 2014 року. Відтоді Лорак в Україні не виступала.