Законопроект "Про національну безпеку" скасовує три чинні закони, - Винник

Цензор.НЕТ 1
Законопроект

Як передає кореспондент Цензор.НЕТ, про це після засідання Комітету повідомив його секретар, народний депутат від БПП Іван Винник.

"Сьогодні комітет прийняв рішення рекомендувати Верховній Раді ухвалити проект закону "Про національну безпеку" за основу з редакційними правками комітету. 19 березня, в понеділок, ми зберемося Комітетом з метою затвердити редакційні зауваження до першого читання законопроекту. Зокрема, пропонується доповнити президентський законопроект деякими положеннями альтернативного законопроекту. Також пропонується чітко виписати загрози національній безпеці, уточнити суб'єкти та об'єкти національної безпеки. Звернемо увагу, що проект закону пропонує скасувати дію трьох діючих законів - про цивільно-демократичний контроль над військовою організацією і правоохоронними органами, оборонне планування і закон про основи нацбезпеки. Очікуємо, що 20 березня, наступного вівторка, проект закону слухатиметься в сесійній залі. Депутатам буде роздано текст поправок від комітету, тому у всіх буде можливість ознайомитися з тим, за що будемо голосувати", - сказав Винник.

Він зазначив, що Комітет під час підготовки проектів законів до розгляду в сесійній залі парламенту строго дотримується закону про регламент: "Комітет традиційно дотримується всіх норм регламенту, оскільки ті законопроекти, які готує Комітет, мають серйозне значення, особливо для країни-агресора Російської Федерації. Через своїх агентів впливу Росія шукає будь-які можливості оскаржити наші закони".

За словами секретаря Комітету, законопроект "Про національну безпеку" має отримати максимальну підтримку народних депутатів, оскільки стосується розвитку сектора безпеки та оборони української держави.

"Ми готуємо редакційні правки, які дозволять знайти консенсусні рішення в сесійній залі. Ці рішення не є в площині пошуку 226 голосів, а будуть об'єднуючими для парламенту і зберуть під час голосування до 300 голосів", - заявив Винник.

Источник: https://ua.censor.net.ua/n3055597