Депутати пояснили, через що рекомендували звільнити Соболєва

Канал 24 1
Депутати пояснили, через що рекомендували звільнити Соболєва

Про це повідомляє кореспондент 24 Каналу в прямому ефірі.

Депутати, які підтримували Єгора Соболєва – люди, які постійно приходили на засідання. Позафракційні Віктор Чумак та Володимир Парасюк, а також фракційний Дмитро Добродомов говорили про те, що таке рішення відсторонити Соболєва ухвалили саме через його принципову позицію боротьби з корупцією.

Читайте також: Соболєва намагаються звільнити з антикорупційного комітету: ймовірні причини

Через те що, за допомогою цього комітету під час його головування запустили електронне декларування і зробили НАБУ і через те, що Соболєв саме не дає зруйнувати НАБУ. Депутати вважають, що наступним кроком після звільнення Соболєва буде знищення через підконтрольного владі аудитора бюро.

Перш, ніж голосувати та знімати голову антикорупційного комітету, ми повинні були б розглянути створення Антикорупційного суду, скасування можливості звільнити голову НАБУ за результатами аудиту, – прокоментував нардеп Олег Осуховський.

12 народних депутатів підтримали звільнення Соболєва.

"Попробуйте знищити НАБУ – ви такий майдан від суспільства отримаєте, що вам світу буде мало куди втікати. Тому що це остання надія людей вірити в те, що в Україні борються з корупцією", – заявив Володимир Парасюк.

Я думаю, що це медаль. Коли тобі висловлюють недовіру представники "БПП", "Народного фронту", "Опозиційного блоку", "Партії Відродження", я думаю, що це визнання роботи, – заявив Єгор Соболєв.

Верховна Рада має за це рішення проголосувати, якщо вважатиме за потрібне.