Нерухомість збанкрутілого ЛАЗу інвентаризують

ZIK 2

Депутати Львівської міської ради вирішили інвентаризувати будівлі збанкрутілого автобусного заводу.

Відповідне рішення під час сьогоднішнього засідання прийняли депутати ЛМР. Йдеться про альтернативну до поданої виконавчими органами ЛМР ухвали, підготовлену депутатами.

Згідно з нею, управлінню комунальної власності спільно з юридичним департаментом мають провести інвентаризацію об’єктів нерухомого майна ЛАЗу, яке розташоване на землі, що належить місту.

Під час інвентаризації мають з’ясувати інформацію про кількість будівель, їх технічний стан,а також власників.

Водночас, управління земельних ресурсів до 1 березня має подати на розгляд міської ради проект ухвали про резервування для потреб міста трьох земельних ділянок площею 56 га, 0,304 га та площею 0,0383 га на вул. Стрийській, 45, що перебували у користуванні ЗАТ «Львівський автомобільний завод», у межах площі, вільної від об’єктів нерухомого майна.

Як відомо, виконавчі органи ЛМР спершу підготували ухвалу щодо викупу нерухомості ЛАЗу коштом міського бюджету. Проект ухвали опублікували за тиждень до сесії. Нині під час формування порядку денного це питання було вилучене. Натомість юридичний департамент ЛМР підготував інші пропозиції щодо ефективного використання території колишнього Львівського автобусного заводу, втім на голосування винесли проект, напрацьований депутатами. Його підтримали 56 обранців.