Лісником з Закарпаття, який вбив червонокнижну рись, зайнялася поліція

Сегодня
Лісником з Закарпаття, який вбив червонокнижну рись, зайнялася поліція

Поліція Рахівського відділення відкрила кримінальне провадження за фактом незаконного полювання на території району.

"Співробітники Рахівського відділення поліції, під час моніторингу ЗМІ та соцмереж, виявили фото з убитими тваринами, полювання на яких заборонено на Закарпатті. Правоохоронці почали перевірку за даним фактом, і відкрили кримінальне провадження (незаконне полювання)", – повідомляє прес-служба Нацполіціі Закарпатської області.

Співробітники поліції встановили особу чоловіка, який зображений на фото. Оскільки людина є посадовою особою лісового господарства, на час проведення слідства її відсторонили від виконання обов'язків.

Таке правопорушення карається штрафом до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або обмеженням волі на строк до трьох років, з конфіскацією знарядь і засобів полювання та всього добутого.

1_43

Слідчі дії тривають, правоохоронці встановлюють всі обставини даної події.

Нагадаємо, вчора в інтернеті з'явилася інформація, що на Закарпатті, лісничий ДП "Рахівське лісове державне господарство", а також його близький родич, застрелили рись і тетерева, які занесені до Червоної книги України.

Також ми писали, що житель Закарпаття, який займався в лісі незаконним полюванням, поранив дитину з мисливської рушниці.

На Закарпатті депутат-браконьєр убив поліцейського.