Угорського євродепутата підозрюють в шпигунстві проти ЄС

Сегодня
Угорського євродепутата підозрюють в шпигунстві проти ЄС

Угорські прокурори підозрюють депутата парламенту Угорщини і члена Європейського парламенту в шпигунстві проти інститутів Європейського Союзу.

Про це повідомляє 444.hu.

Підозри викликала діяльність угорського депутата Бели Ковача з правої партії Jobbik. Прокуратура не уточнює, для якої саме країни міг шпигувати Ковач, але раніше повідомлялося, що контррозвідувальна служба Угорщини була стурбована його регулярними контактами з російськими дипломатами і щомісячними візитами до Москви.

Ковач є членом Європарламенту з 2010 року, працював і вчився в Росії протягом багатьох років. Він заперечує будь-які зв'язки з угорськими або іноземними секретними службами. Угорська прокуратура також заявила, що Ковача підозрюють в шахрайстві на суму 21 079 евро, які він отримав за фіктивне працевлаштування працівників в Європарламенті. У цій справі проходять ще три людини.

Нагадаємо, нещодавно інформація про те, що компанія "Лабораторія Касперського" брала участь в пошуку секретних документів в США та Ізраїлі була спростована в самій компанії.

Раніше стало відомо, що аудіодрайвер, встановлений на деякі моделі ноутбуків HP (Hewlett Packard) містив кейлогерам – скрипт, записує кожне натискання клавіші користувачем.

Також ми писали про те, що бойовики міжнародного терористичного угруповання "Ісламська держава" (ІД) заявили про те, що обезголовили ймовірного російського шпигуна.