На мосту в Станиці Луганській патрулю місії ОБСЄ погрожували гвинтівкою

Новое Время 1
На мосту в Станиці Луганській патрулю місії ОБСЄ погрожували гвинтівкою

Озброєний гвинтівкою чоловік на мосту в Станиці Луганській погрожував членам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ розстрілом. Про це зазначається в офіційному звіті.

Повідомляється, що у неділю, 13 серпня, о 09:45 патруль місії, що складався з чотирьох осіб, перебував неподалік від зламаної частини пішохідного моста на південь від контрольованої урядом Станиці Луганської (16 км на північний схід від Луганська), поруч з передовою позицією “ЛНР” всередині зони розмежування.

“Тоді, як патруль СММ моніторив перетин цивільним населенням дерев'яних пандусів, до нього підійшов неозброєний чоловік у військовому одязі та заговорив з СММ, але учасники патруля не могли його повністю зрозуміти, оскільки він говорив ламаною російською мовою з сильним акцентом, імовірно як з Північного Кавказу”, - йдеться в звіті.

Чоловік відійшов від патруля, однак згодом повернувся зі штурмовою гвинтівкою (вид АК), встановив магазин гвинтівки, відключив запобіжник і націлив її на патруль приблизно з відстані 3 метрів.

“Озброєний чоловік жестом наказав своєю гвинтівкою патрулю рухатися, голосно говорячи (російською): “Ви всі шпигуни. Нічого вам ходити біля наших позицій. Вам взагалі нічого тут робити. Забирайтеся звідси. Рахую до трьох і, якщо ви не підете - буду стріляти».

Як стверджують у СММ ОБСЄ, потім він почав рахувати. Глава патруля місії перервав рахунок, заявивши, що патруль буде їхати. Спостерігачі СММ повернулися до двох бронемашин, які були припарковані на південь від моста, і поїхали із цього району.

Раніше СММ ОБСЄ повідомляла, що бойовики порушують відведення озброєння на Луганщині.