Анексувати Крим до 1 березня і взяти Київ – Турчинов розкрив план Путіна

Факти ICTV

У керівництва Російської Федерації були плани завершити окупацію Криму до 1 березня 2014 року, після чого почати вторгнення на іншу частину України.

Бойовики на Донбасі

Про це заявив секретар Ради національної безпеки і оборони України, в.о. президента України з 23 лютого по 7 червня 2014 року Олександр Турчинов, пише Інтерфакс-Україна.

– За планами, які вже пізніше стали зрозумілі, російських військових і політичних лідерів, окупація Криму, роззброєння українських частин повинні були завершитися 1 березня, – сказав він під час надання свідчень в суді у справі про держзраду екс-президента України Віктора Януковича.

Читайте: РФ прибирає блокпости на адмінкордоні з Кримом – причина

За його словами, далі, спровокувавши загибель цивільних осіб у Криму, користуючись хаосом і відсутністю влади в Україні, “пожежею сепаратистських змов”, Росія хотіла почати вторгнення на територію країни, щоб взяти під контроль схід і південь України, а також встановити контроль над містом Києвом, щоб відновити силовим шляхом “маріонетковий режим Януковича”.

До слова, раніше екс-депутат Державної думи Ілля Пономарьов розповів, як президент РФ Володимир Путін віддавав наказ про початок анексії Криму.