Порошенко про війну з РФ: Знайдеться не так багато армій, які пройшли через пекло таких боїв

Сегодня 1
Порошенко про війну з РФ: Знайдеться не так багато армій, які пройшли через пекло таких боїв

Президент Петро Порошенко заявив, що українська армія захистила не тільки Україну від російської агресії, а й Європу,

придбавши безцінний бойовий досвід, яким вони діляться з іноземними партнерами. Про це він сказав під час виступу з нагоди Дня української армії в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки у Львівській області, повідомляє прес-служба голови держави.

За його словами, українські військові витримують безпрецедентні навантаження від дій агресора, який застосовує найсучасніше важке озброєння: танки, важку артилерію, засоби протиповітряної оборони, розвідки та радіоелектронної боротьби.

"Наші Збройні сили – воїни світу, які встали на шляху російських військ, захистили Україну і східний кордон всього європейського континенту ... ВСУ в боях з російським агресором придбали безцінний бойовий досвід ... Знайдеться не так багато армій, які пройшли крізь пекло таких боїв з ворогом, які випали на долю наших солдатів. І я пишаюся українськими вояками", – сказав Порошенко.

Він зазначив, говорячи про бойовий досвід ВСУ, Україні є чим поділитися з іноземними партнерами. Президент підкреслив, що йому приємно "кожен раз чути їхні позитивні відгуки, про дуже високий бал за ті зміни, які відбуваються зараз в українській армії, їх захоплення мужністю українських воїнів".

Раніше Петро Порошенко розповідав, завдяки чому вдалося зупинити агресію РФ. За його словами, Україні вдалося за короткий термін створити ефективні Збройні сили, хоча до цього довелося битися з ворогом на голому ентузіазмі, не маючи ні армії, ні техніки.

Також голова держави відзначав, що в резерві Україна має 135 тисяч воїнів, а армія отримає 86 млрд грн. Він зазначив, що до лав української армії за останні два роки на контракт вступили понад 100 тисяч українців.