Скасування АТО в законі про деокупацію Донбасу поки під питанням, - Тука

Цензор.НЕТ
Скасування АТО в законі про деокупацію Донбасу поки під питанням, - Тука
Як повідомляє Цензор.НЕТ, про це розповів Громадському заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і переміщених осіб Георгій Тука.
Головним питанням залишається те, що скасування АТО зачіпає інші закони й підзаконні акти, в яких використано це визначення, наприклад, за кредитами, які було надано на тимчасово непідконтрольних територіях Луганської й Донецької областей.
"Ще під питанням чи буде її (антитерористична операція, - ред.) скасовано. Усі розуміють складність цього питання. Якщо вилучити формат АТО, то підвисає ціла низка питань, пов'язаних з іншими законами. Зараз над цим працюють юристи", - сказав він.
Крім того, за словами Туки, одним із головних питань цього законопроекту, над яким зараз працюють у РНБО, є подолання можливих юридичних суперечностей у зв'язку з передачею керівництва всіма збройними структурами в зоні конфлікту на Донбасі від СБУ Оперативному штабу ЗСУ.
"Що стосується безпосередньо людей і того, яким чином вони можуть це (законодавчі зміни, - ред.) відчути у своєму повсякденному житті, я особисто жодних загроз не бачу. Для них нічого не має змінитися", - підсумував заступник міністра.
Нагадаємо, 6 жовтня Рада ухвалила в першому читанні законопроект щодо деокупацію Донбасу, а також на рік продовжила закон про особливий місцеве самоврядування ОРДЛО.