Львівська облрада готова розглядати подання про звільнення керівника екстреної медицини

ZIK 2

Львівська облрада готова розглядати подання щодо звільнення керівника Львівського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф, якщо таке надійде.

Про це 15 листопада під час підсумкової прес-конференції «Другий рік роботи Львівської обласної ради VII скликання» повідомив голова облради Олександр Ганущин, відповідаючи на запитання журналістів.

«Щодо «швидкої» є позиції «за» і «проти». «Швидка» пройшла дуже непростий шлях реорганізації, боротьби в середині. Ті, кому це не подобалося, програли усі суди. Тобто, рішення обласної ради про призначення генерального директора у силі. Департамент охорони здоров’я має думку по усіх 55 лікарях, у тому числі по «швидкій». Буде відповідне подання – будемо розглядати. Станом на сьогодні подання немає», – повідомив О.Ганущин.

Як повідомлялося, керівника Львівського обласного центру екстреної медицини та медицини катастроф Володимира Похмурського можуть звільнити з посади. Відповідне питання буде винесено на розгляд сесії Львівської облради. Про це 14 листопада на брифінгу повідомив голова ЛОДА Олег Синютка, відповідаючи на запитання журналістів. «Я незадоволений роботою керівника екстреної медицини. У нього є два варіанти: покращити свою роботу, інший – залишити посаду», – сказав О.Синютка.