У Львові під легковиком провалилася дорога

Сегодня
У Львові під легковиком провалилася дорога

У Львові під автомобілем провалилася брущата дорога, в результаті чого колесо легковика застрягло в ямі, що утворилася. Надзвичайна подія сталася на вулиці Чернігівській, що неподалік центру. Про подію повідомляють користувачі Facebook.com, на сторінці Варта-1.

Нагадаємо, нещодавно в Тернополі, в щойно відремонтованому дворі сталося просідання ґрунту і провалився тротуар. Через дощову погоду яма сильно збільшилася, і на глибині близько 2-метрів відкрилася верхівка зводу. Під час земляних робіт в поглибленні було виявлено підземне приміщення, розміром 5 на 3,5 метра, викладене з пісковика часів 16 або 17 століття.

Раніше ми писали, що у Львові під колесами вантажівки провалився асфальт. Машина одним колесом застрягла в поглибленні, що виникло. Надзвичайна подія сталася на вулиці Липова Алея. Машина була завантажена побутовим сміттям.

А на Закарпатті, в райцентрі Міжгір'я, вантажний автомобіль, обладнаний ємністю для перевезення бетону, що обертається, провалився задніми колесами в асфальт.